TLAČIAREŇ NEUMAHR OD ROKU 1993

TLAČIAREŇ NEUMAHR OD ROKU 1993

< SPÄŤ

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

Unikátne spojenie ofsetovej a digitálnej tlače ponúka našim zákazníkom výbornú kvalitu, cenu a rýchlosť. Naše služby ocenia najmä klienti so stredným nákladom na tlač. Sme jedna z prvých tlačiarní na Slovensku, ktorá sa môže pochváliť s tlačiarenskými novinkami ako je ofsetový stroj KOMORI SPICA 429, alebo digitálny OCÉ CPS 900 a COLORWAVE 600.

Vďaka digitálnym strojom vieme tlačiť  kvalitne, rýchlo a lacno už od jedného kusu!

Od vizitky až po formát A0!

SME HRDÝM PARTNEROM NAŠICH KLIENTOV

Shell Slovakia, Markíza, Volkswagen, Aupark, ČSOB Leasing, Západoslovenská energetika, Siemens, Allianz, Dopravný podnik Bratislava, KPMG Slovensko, PTA Group, Iveco Slovakia, Breakpoint, Acceleri, BOBO, Comodite, Dom kultúry Dúbravka, Epidemy, Gant Slovakia, Jeka studio, Obedience, Okay Slovakia, Patrónsky Pivovar, QPQ, REOS, Sloboda zvierat, VeV, ImageWell, Domov ROSA, Falck, Petit Press a iní.

BRILANTNÁ TLAČ

Naši zamestnanci patria medzi najlepších vo svojich odboroch. Neustále sa vzdelávajú v nových technológiách, tlačiarenských postupoch a spracovaniach.

Naše technológie a tlačiarenské stroje sú pravidelne kontrolované a udržiavané odborníkmi v TOP stave tak, aby sme zaručili každému zákazníkovi tú najlepšiu kvalitu

Ilenčík Logo

2020 © NEUMAHR TLAČIAREŇ s.r.o.    /    VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY